طراحی سایت پتوسا وب
منو موبایل

طراحی سایت پتوسا وب

11 تا از بهترین افزونه های صفحه ورود در طراحی سایت وردپرس ❤️

آیا به دنبال بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس برای طراحی سایت هستید؟

صفحه ورود به سیستم وردپرس شما دریچه ای به ناحیه مدیریت وب سایت شما است. شما باید آن را ایمن کنید، اما همچنین باید به کاربران مجاز اجازه دهید به راحتی وارد شوند.

در این مقاله، ما تعدادی از بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس را که می توانید استفاده کنید، به اشتراک می گذاریم.

بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس
بهبود امنیت و ظاهر صفحه ورود به وردپرس
صفحه ورود پیش فرض وردپرس در تمام سایت های وردپرس یکسان به نظر می رسد. بسیار ساده است و هیچ یک از استایل یا برند سایت شما را ندارد:

صفحه ورود پیش فرض وردپرس

شاید شما یک سایت عضویت دارید. شاید چندین نفر داشته باشید که وارد سایت وردپرس شما می شوند. در هر صورت، بهترین کار این است که صفحه ورود را سفارشی کنید. این به شما امکان می دهد آن را خوب جلوه دهید و تجربه کاربری بهتری ایجاد کنید.بعلاوه، ممکن است بخواهید بدون به خطر انداختن امنیت وردپرس، ورود به سیستم را تا حد امکان بدون نقص انجام دهید. بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس بیندازیم. اینها می توانند تجربه ورود و امنیت وب سایت شما را بهبود بخشند.
افزونه وردپرس – طراحی سایت

شاید شما یک سایت عضویت دارید. شاید چندین نفر داشته باشید که وارد سایت وردپرس شما می شوند. در هر صورت، بهترین کار این است که صفحه ورود را سفارشی کنید. این به شما امکان می دهد آن را خوب جلوه دهید و تجربه کاربری بهتری ایجاد کنید.

بعلاوه، ممکن است بخواهید بدون به خطر انداختن امنیت وردپرس، ورود به سیستم را تا حد امکان بدون نقص انجام دهید.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس بیندازیم. اینها می توانند تجربه ورود و امنیت وب سایت شما را بهبود بخشند.

1. افزونه وردپرس SeedProd

سازنده وب سایت SeedProdSeedProd بهترین قالب وردپرس و سازنده صفحه فرود است. این به شما امکان می دهد بدون نوشتن هیچ کدی صفحات وب سایت کاملاً سفارشی ایجاد کنید. SeedProd با یک قالب صفحه فرود برای ورود به سیستم ارائه می شود که به شما امکان می دهد صفحه ورود پیش فرض وردپرس خود را به یک صفحه ورود شخصی که برای افزایش تبدیل طراحی شده است تغییر دهید. در اینجا یک قالب صفحه ورود به سیستم وردپرس سفارشی از
افزونه وردپرس – طراحی سایت

سازنده وب سایت SeedProd
SeedProd بهترین قالب وردپرس و سازنده صفحه فرود است. این به شما امکان می دهد بدون نوشتن هیچ کدی صفحات وب سایت کاملاً سفارشی ایجاد کنید.

SeedProd با یک قالب صفحه فرود برای ورود به سیستم ارائه می شود که به شما امکان می دهد صفحه ورود پیش فرض وردپرس خود را به یک صفحه ورود شخصی که برای افزایش تبدیل طراحی شده است تغییر دهید.

در اینجا یک قالب صفحه ورود به سیستم وردپرس سفارشی از SeedProd آمده است:

صفحه ورود سفارشی برای وردپرس
همچنین می‌توانید از SeedProd برای ایجاد صفحات ورود به سیستم سفارشی استفاده کنید که محصولات دیگر شما را تبلیغ می‌کنند، تخفیف‌های وفاداری کاربران فعلی را نشان می‌دهند، محصولات جدید معرفی می‌کنند و موارد دیگر.

صفحات ورود یک فرصت درآمد پنهان است که بسیاری از مشاغل از آن استفاده نمی کنند. اگر یک فروشگاه آنلاین یا یک سایت عضویت دارید، پس این افزونه برای سایت شما ضروری است.

2. WPForms

افزونه سازنده فرم WPForms و افزونه امضاWPForms بهترین افزونه فرم ساز وردپرس است. و با افزونه ثبت نام و ورود کاربر قدرتمند همراه است. WPForms به شما اجازه می دهد تا فرم های ثبت نام و ورود کاربر سفارشی را تنها با چند کلیک ایجاد کنید. افزودن این فرم ها در هر جایی از سایت وردپرسی شما آسان است. به علاوه، می توانید از آنها به عنوان فرم های پرداخت استفاده کنید تا کاربران برای ثبت نام نیاز به پرداخت هزینه داشته باشند. برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک صفحه ورود سفارشی در وردپرس را ببینید
افزونه وردپرس – طراحی سایت

افزونه سازنده فرم WPForms و افزونه امضا
WPForms بهترین افزونه فرم ساز وردپرس است. و با افزونه ثبت نام و ورود کاربر قدرتمند همراه است.

WPForms به شما اجازه می دهد تا فرم های ثبت نام و ورود کاربر سفارشی را تنها با چند کلیک ایجاد کنید.

افزودن این فرم ها در هر جایی از سایت وردپرسی شما آسان است. به علاوه، می توانید از آنها به عنوان فرم های پرداخت استفاده کنید تا کاربران برای ثبت نام نیاز به پرداخت هزینه داشته باشند.

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک صفحه ورود سفارشی در وردپرس را ببینید

3. Theme My Login

Theme My Login یک افزونه محبوب برای ایجاد صفحات ورود سفارشی وردپرس است. همچنین می توانید از آن برای ثبت نام کاربران در سایت وردپرس خود بدون دسترسی به بخش مدیریت استفاده کنید.شما می توانید از هر صفحه ای در سایت خود به عنوان صفحه ورود، ثبت نام و "گذرواژه خود را فراموش کرده ام" استفاده کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک صفحه ورود سفارشی با استفاده از Theme My Login را ببینید.
افزونه وردپرس – طراحی سایت

Theme My Login یک افزونه محبوب برای ایجاد صفحات ورود سفارشی وردپرس است. همچنین می توانید از آن برای ثبت نام کاربران در سایت وردپرس خود بدون دسترسی به بخش مدیریت استفاده کنید.

شما می توانید از هر صفحه ای در سایت خود به عنوان صفحه ورود، ثبت نام و “گذرواژه خود را فراموش کرده ام” استفاده کنید.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک صفحه ورود سفارشی با استفاده از Theme My Login را ببینید.

4.Temporary Login Without Password

Temporary Login Without Password به شما امکان می دهد بدون ایجاد حساب کاربری به کاربران دسترسی داشته باشید. می توانید تاریخ یا زمان انقضا را برای ورود موقت تعیین کنید یا هر زمان که بخواهید آن را حذف کنید.اگر می خواهید به توسعه دهندگان وردپرس اجازه دسترسی به سایت خود را بدهید، این گزینه خوبی است. شما نیازی به ایجاد یک حساب دائمی برای آنها ندارید. برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک ورود موقت برای وردپرس را ببینید.
افرونه وردپرس – طراحی سایت

Temporary Login Without Password به شما امکان می دهد بدون ایجاد حساب کاربری به کاربران دسترسی داشته باشید. می توانید تاریخ یا زمان انقضا را برای ورود موقت تعیین کنید یا هر زمان که بخواهید آن را حذف کنید.

اگر می خواهید به توسعه دهندگان وردپرس اجازه دسترسی به سایت خود را بدهید، این گزینه خوبی است. شما نیازی به ایجاد یک حساب دائمی برای آنها ندارید.

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک ورود موقت برای وردپرس را ببینید.

5.Shield Security

Shield Security یک افزونه چند منظوره است. می تواند تعدادی از ویژگی های امنیتی مفید را برای سایت شما انجام دهد.به‌طور پیش‌فرض، وردپرس کاربران را در صورت استفاده از رمز عبور اشتباه چندین بار قفل نمی‌کند. Shield Security به شما امکان می دهد تلاش های ورود را محدود کنید و ربات های Brute Force را به طور خودکار مسدود کنید. همچنین دارای ویژگی هایی برای جلوگیری از هرزنامه نظرات، کمک به کنترل به روز رسانی خودکار وردپرس و موارد دیگر است.
افرونه وردپرس – طراحی سایت

Shield Security یک افزونه چند منظوره است. می تواند تعدادی از ویژگی های امنیتی مفید را برای سایت شما انجام دهد.

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس کاربران را در صورت استفاده از رمز عبور اشتباه چندین بار قفل نمی‌کند. Shield Security به شما امکان می دهد تلاش های ورود را محدود کنید و ربات های Brute Force را به طور خودکار مسدود کنید.

همچنین دارای ویژگی هایی برای جلوگیری از هرزنامه نظرات، کمک به کنترل به روز رسانی خودکار وردپرس و موارد دیگر است.

6. Nextend Social Login

Nextend Social Login به کاربران امکان می دهد با استفاده از فیس بوک، گوگل یا توییتر وارد سایت وردپرس شما شوند. به این ترتیب، آنها می توانند سریعتر وارد سیستم شوند. آنها نیازی به ایجاد رمز عبور جداگانه برای سایت شما ندارند.

راه اندازی و استفاده از این افزونه آسان است. شما می توانید یک URL تغییر مسیر سفارشی برای ارسال کاربران به یک صفحه خاص پس از ثبت نام تنظیم کنید. همچنین می توانید از عکس نمایه فیس بوک، گوگل یا توییتر آنها به عنوان آواتار آنها در سایت خود استفاده کنید.

7.WordPress Persistent Login

WordPress Persistent Login به طور خودکار چک باکس "مرا به خاطر بسپار" در صفحه ورود به وردپرس شما را بررسی می کند. به طور معمول، اگر در هنگام ورود این کادر را علامت نزنید، وردپرس به محض بستن پنجره مرورگر، ورود شما را فراموش می کند.این افزونه همچنین هر زمان که از صفحه ورود بازدید می‌کنید، وضعیت ورود پیش‌فرض را برای یک سال تمدید می‌کند. اگر در حال اجرای یک سایت عضویت هستید، این تنظیمات برای کاربران شما نیز اعمال خواهد شد. به شما این امکان را می دهد تا با یک کلیک کاربران را مجبور به خروج از ادمین وردپرس خود کنید. شما می توانید تعداد کل کاربرانی که در سایت خود وارد شده اند را کنترل کنید.
افزونه وردپرس – طراحی سایت

 

WordPress Persistent Login به طور خودکار چک باکس “مرا به خاطر بسپار” در صفحه ورود به وردپرس شما را بررسی می کند. به طور معمول، اگر در هنگام ورود این کادر را علامت نزنید، وردپرس به محض بستن پنجره مرورگر، ورود شما را فراموش می کند.

این افزونه همچنین هر زمان که از صفحه ورود بازدید می‌کنید، وضعیت ورود پیش‌فرض را برای یک سال تمدید می‌کند. اگر در حال اجرای یک سایت عضویت هستید، این تنظیمات برای کاربران شما نیز اعمال خواهد شد.

به شما این امکان را می دهد تا با یک کلیک کاربران را مجبور به خروج از ادمین وردپرس خود کنید. شما می توانید تعداد کل کاربرانی که در سایت خود وارد شده اند را کنترل کنید.

8.Custom Login Page Customizer

Custom Login Page Customizer به شما امکان می دهد صفحه ورود سفارشی خود را با استفاده از سفارشی ساز تم وردپرس طراحی کنید.می توانید صفحه ورود را با استفاده از روش های دیگر تغییر دهید. با این حال، بسیاری از آنها نیاز به اضافه کردن کد دارند. سفارشی سازی صفحه ورود به سیستم این کار را برای شما بسیار آسان می کند.
افزونه وردپرس – طراحی سایت

Custom Login Page Customizer به شما امکان می دهد صفحه ورود سفارشی خود را با استفاده از سفارشی ساز تم وردپرس طراحی کنید.

می توانید صفحه ورود را با استفاده از روش های دیگر تغییر دهید. با این حال، بسیاری از آنها نیاز به اضافه کردن کد دارند. سفارشی سازی صفحه ورود به سیستم این کار را برای شما بسیار آسان می کند.

9.Simple History

Simple History ردیابی فعالیت کاربر در سایت وردپرس شما از جمله ورود کاربران را آسان می کند. این یک گزارش ساده و قابل درک از فعالیت های اساسی کاربر را نگه می دارد که برای محافظت از وب سایت شما مفید است.این افزونه به شما امکان می دهد ببینید کاربر چه زمانی وارد سیستم شده است و در طول جلسه چه کاری انجام داده است. همچنین می توانید ببینید چه زمانی از سیستم خارج شده اند.
افزرنه وردپرس – طراحی سایت

Simple History ردیابی فعالیت کاربر در سایت وردپرس شما از جمله ورود کاربران را آسان می کند. این یک گزارش ساده و قابل درک از فعالیت های اساسی کاربر را نگه می دارد که برای محافظت از وب سایت شما مفید است.

این افزونه به شما امکان می دهد ببینید کاربر چه زمانی وارد سیستم شده است و در طول جلسه چه کاری انجام داده است. همچنین می توانید ببینید چه زمانی از سیستم خارج شده اند.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه نظارت بر فعالیت کاربر در وردپرس را ببینید.

10.Password Protected

Password Protected به شما این امکان را می دهد که به راحتی کل سایت وردپرس خود را با رمز عبور محافظت کنید. می توانید به مدیران و کاربرانی که وارد سیستم شده اند اجازه دهید آن را مشاهده کنند. همچنین می توانید یک رمز عبور اصلی برای اشتراک گذاری با دیگران ایجاد کنید.
افزونه وردپرس – طراحی سایت

Password Protected به شما این امکان را می دهد که به راحتی کل سایت وردپرس خود را با رمز عبور محافظت کنید. می توانید به مدیران و کاربرانی که وارد سیستم شده اند اجازه دهید آن را مشاهده کنند. همچنین می توانید یک رمز عبور اصلی برای اشتراک گذاری با دیگران ایجاد کنید.

برای دستورالعمل های گام به گام، راهنمای ما در مورد نحوه محافظت از سایت وردپرس خود با رمز عبور بدون ثبت نام کاربر را ببینید.

11. LoginWP

LoginWP به شما اجازه می دهد تا کاربران را پس از ورود به هر صفحه ای در وب سایت خود هدایت کنید. شما می توانید این تغییر مسیرها را بر اساس نقش ها و قابلیت های کاربر تنظیم کنید.همچنین می توان از آن برای راه اندازی تغییر مسیر برای کاربران فردی استفاده کرد. اگر چندین نفر در قسمت های مختلف سایت شما کار می کنند، می تواند مفید باشد. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد تا برای فرم های ثبت نام کاربر نیز تغییر مسیرها را تنظیم کنید. این به شما امکان می‌دهد به درستی به کاربرانی که به تازگی ثبت‌نام کرده‌اند احوالپرسی کنید، دستورالعمل‌های مربوط به مرحله بعدی را به آن‌ها ارائه دهید یا به سادگی یک یادداشت تشکر به آنها نشان دهید.
افزونه وردپرس – طراحی سایت

LoginWP به شما اجازه می دهد تا کاربران را پس از ورود به هر صفحه ای در وب سایت خود هدایت کنید. شما می توانید این تغییر مسیرها را بر اساس نقش ها و قابلیت های کاربر تنظیم کنید.

همچنین می توان از آن برای راه اندازی تغییر مسیر برای کاربران فردی استفاده کرد. اگر چندین نفر در قسمت های مختلف سایت شما کار می کنند، می تواند مفید باشد.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد تا برای فرم های ثبت نام کاربر نیز تغییر مسیرها را تنظیم کنید. این به شما امکان می‌دهد به درستی به کاربرانی که به تازگی ثبت‌نام کرده‌اند احوالپرسی کنید، دستورالعمل‌های مربوط به مرحله بعدی را به آن‌ها ارائه دهید یا به سادگی یک یادداشت تشکر به آنها نشان دهید.

برای جزئیات بیشتر، به مقاله ما در مورد نحوه تغییر مسیر کاربران پس از ورود موفقیت آمیز در وردپرس مراجعه کنید.

بهترین افزونه صفحه ورود به وردپرس کدام است؟ (انتخاب تخصصی)
ما معتقدیم SeedProd بهترین افزونه صفحه ورود به وردپرس است. این به شما امکان می دهد صفحه ورود سفارشی خود را تنها با چند کلیک تنظیم کنید و برای مبتدیان آسان است.

اگر به دنبال یک فرم ساز کلی هستید، WPForms گزینه عالی دیگری است زیرا با فرم های ثبت نام کاربر، فرم های ورود و غیره همراه است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید.

طراحی سایت پزشکی خود را با وردپرس شروع کنید:

بررسی کردیم که چرا wordpress یک سیستم مدیریت محتوا و سایت ساز عالی برای طراحی هر نوع وب سایتی می باشد.

برای طراحی سایت پزشکی خود نیاز نیست هزینه زیاد و وقت زیادی رو صرف کنید ، آژانس دیجیتال مارکتینگ پتوسا وب ، با داشتن تیم تخصصی طراحی  وب سایت توانسته جایگاه وسیعی را در این زمبنه کسب کند.

علاوه بر طراحی وب سایت شما ، در پتوسا وب تولید محتوا اختصاصی و سئو سایت طراحی شده شما رو هم اجرا می کند و شما رو از هر گونه خدماتی که برای دیده شدن نیاز است بی نیاز می کند.

x

برای اطلاعات بیشتر و در خواست طراحی سایت از این صفحه دیدن فرمایید:  طراحی سایت

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در واتس اپ : 09372748588

 

 

مطالب مرتبط
آموزش بازسازی پیوند های یکتا در سایت وردپرسی؟

آموزش بازسازی پیوند های یکتا در سایت وردپرسی؟

آیا باید پیوندهای یکتا سایت وردپرسی خود را بازسازی یا پاکسازی کنید؟ اگر شما قادر به مشاهده محتوای وب سایت […]

5 دقیقه مطالعه مشاهده
۱۴ تا از بهترین ابزار و افزونه سئو در طراحی سایت وردپرسی

۱۴ تا از بهترین ابزار و افزونه سئو در طراحی سایت وردپرسی

در طراحی سایت وردپرس اغلب از ما در مورد بهترین افزونه ها و ابزارهای سئو وردپرس که توصیه می کنیم […]

13 دقیقه مطالعه مشاهده
طراحی سایت شرکتی وردپرسی

طراحی سایت شرکتی وردپرسی

طراحی سایت شرکتی وردپرسی ،بازار بزرگ و فعالی برای خدمات طراحی وب سایت وجود دارد، و پرداخت هزینه برای ایجاد […]

6 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و درخواست